WSWCF ACADEMY SW World CUP 2020, stage Chomutov, Street Hard Workout Battle 20202020-09-12T00:19:27+01:00

WSWCF ACADEMY SW World CUP 2020 (Chomutov)

Street Hard Workout Battle 2020

REGISTRACE UKONČENY

SOUTĚŽ

Jedna z největších událostí ve sportu zvaném Street Workout na území České Republiky. Událost je veřejná. Registrace pro účastníky je za 500 Kč a vstup do areálu Kamencového jezera je pro atlety zadarmo. V ceně startovného je občerstvení a jídlo pro atleta (ovoce, zelenina, kuřecí maso a příloha), triko z akce, suplementace v podobě BCAA sáčku, protein sáčku, protein tyčinky, minerální vody, vstup do areálu Kamencového jezera. Startovné musí být zaplaceno do 06.09.2020. Registraci proveďte pomocí registračního formuláře, který je propojen s platební bránou.

KATEGORIE

Měření sil bude v disciplíně FREESTYLE bude bez váhových kategorií tak jak je na světových soutěžích World of Barheroes běžné. Kategorie jsou muži, ženy a děti. Pouze pokud se přihlásí alespoň 6 soutěžících nad 70 kg tak se otevře kategorie muži nad 70 kg. Děti do 15.ti let startovné neplatí. Pravidla pro tuto soutěž naleznete na konci tohoto článku.

DATUM A ČAS

Soutěž se bude konat 12.09. od 13:00 hod. Předpokládaný konec je kolem 18:00.

LOKALITA

Akce se odehrává v areálu Kamencového jezera. Zde bude občerstvení i možnost dojít si na WC. Kdo má dalekou cestu a chtěl by zůstat , může se mj. ubytovat v tělocvičně ZŠ a MŠ Duhové cesty s.r.o. Chomutov, Havlíčkova 3675, Chomutov, za symbolických 50 Kč.

PROČ PŘIJÍT?

 • Uvidíte to nejlepší, co český, ale i zahraniční workout nabízí

 • Skvělá podporující atmosféra

 • Nerušené prostředí uprostřed parku

 • Profesionální technické zázemí, ozvučení a moderátor

 • Porota ze zahraničí, která patří ke světové špičce

 • Každým ročníkem se snažíme zvedat úroveň a zlepšovat podmínky pro účastníky

 • Spousta hodnotných cen

PROCES PŘÍPRAV

Příprava battlu 81%
Ceny a odměny 76%
Technické zázemí 70%
Porota 75%

PRAVIDLA

Následující pravidla a předpisy jsou vytvářeny WSWCF a Street Hard Workers, (dále jen „SHW“). Registrací do soutěže WSWCF Academy SW World Cup 2020, stage Chomutov, STREET HARD WORKOUT BATTLE přijímá každý účastník (dále jen „sportovec“) následující pravidla a systém posuzování. Tato pravidla byla vytvořena s cílem zajistit spravedlivost, průhlednost a podpořit freestyle a kreativitu sportu Street Workout a vztahuje se na každou soutěž pořádanou pod STREET HARD WORKOUT LEAGUE.

 1. VŠEOBECNÉ

Všechny soutěže Freestyle v rámci STREET HARD WORKOUT LEAGUE se budou konat podle pravidel a předpisů rady organizace Street Hard Workers.

 1. OBECNÉ

2.1. Každý sportovec ve fyzickém a duševním stavu, který soutěží bez ohledu na pohlaví, národnost nebo náboženství, se může přihlásit do bitvy STREET HARD WORKOUT LEAGUE a bude s ním zacházeno stejně během výběrového řízení (viz „3. Výběrové řízení“).

2.2. Registrace je možná v daném časovém rámci, když je registrace pro konkrétní událost otevřená. Po uplynutí této lhůty nebude registrace uznána. Registrační poplatek je stanoven ve výši 500 Kč. Pokud se atlet soutěže nezúčastní a nedoloží, že se tak stalo ze závažné situace (těžké zranění nebo zdravotní potíže – potvrzení od lékaře, smrt atleta/nejbližšího příbuzného nebo těžký zdravotní stav nejbližšího příbuzného – úmrtní list/potvrzení od lékaře, vstup od vojenské služby, těhotenství, zákaz vlády o shromažďování osob, například situace COVID-19 a nezašle tyto doklady do 2 pracovních dnů od konání soutěže na e-mail organizátora soutěže a nebudou doklady vystaveny před konáním soutěže a nebo v den konání soutěže, tak mu registrační poplatek nebude vrácen.

2.3. Všichni sportovci musí mít platné zdravotní pojištění.

2.4. Sportovec při registraci potvrzuje, že si je vědom rizik a nese plnou odpovědnost za svůj zdravotní stav způsobený jeho činy a jejich možnými důsledky během soutěže i volného času.

2.5. Všichni sportovci jsou si vědomi, že cestovní náklady, ubytování a strava nebudou hrazeny organizátory.

2.6. Všichni sportovci musí mít zákonné právo cestovat do země, kde se událost koná. Je-li třeba vízum, musí být získáno do podání registrace.

2.7. Všichni zahraniční sportovci musí mít základní anglické jazykové znalosti. Pokud ne, je možné přivést na akci na náklady sportovce překladatele.

2.8. Ze soutěže jsou vyloučeny:

2.8.1. Organizátoři STREET HARD WORKOUT LEAGUE

2.8.2. Rozhodčí (v soutěži, kterou posuzují)

2.8.3. Lidé, kteří nemají fyzickou nebo duševní způsobilost.

2.9. Organizátor battlu si vyhrazuje právo na změny v pravidlech a v organizaci soutěže.

 1. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

3.1. Jakmile sportovec zaplatí registrační poplatek, dostane na e-mail, potvrzení o registraci a doplňující informace k vyplnění pro soutěž, má právo účastnit se soutěže STREET HARD WORKOUT LEAGUE, do které se přihlásil. 

3.2. Pokud sportovec nereaguje na e-maily od organizátora soutěže a nebo mimo pravidla soutěže zruší plán, je blokován pro další soutěž STREET HARD WORKOUT LEAGUE. Níže jsou uvedena ustanovení a musí být prokázána lékaři nebo odpovědnými orgány:

3.2.1. Těžké zranění nebo zdravotní potíže 

3.2.2. Smrt nebo těžký zdravotní stav nejbližšího příbuzného

3.2.3. Vstup od vojenské služby

3.2.4. Těhotenství

3.2.5. Zákaz vlády o shromažďování osob, situace COVID-19

3.3. Muži a ženy sportovci soutěží v samostatných soutěžích.

3.4. Maximální počet sportovců STREET HARD WORKOUT BATTLE nepřesáhne 28 sportovců. Maximální počet mužů je 20 sportovců a žen maximálně 8 sportovkyň.

3.5. V kategorii muži budou sportovci spolu soutěžit v jedné váhové kategorii tak jak je tomu běžně ve světě, např. WOB, Burningate a nebo soutěžích pořádaných organizací WSWCF pokud se nezaregistruje alespoň 6 atletů nad 70 kg.

 1. FORMÁT SHWL

4.1. Bitevní systém je podle WSWCF a jejich plné znění najdete zde: http://wswcf.org/competitions_archive/kenguru-pro-sw-world-cup-2020/

POROTA

Korash Kabir
Korash KabirFrankfurt nad Mohanem, Německo
Latwist
LatwistFrankfurt nad Mohanem, Německo
Šimon Forrai
Šimon ForraiKošice, Slovensko
Tým: Barstyle

Aleš Fišer
Aleš Fišer

REFERENCE

Bitva mistrů a 38 hodinová cesta za vítězstvím Vitalie Pavlenka!

kulturistika.com

„Bitva mistrů – soutěž byla nabitá výraznými osobnostmi a to například Vadym Oleynik z Ukrajiny, LaTwist z Německa, Antoine Lacotte a Léa Depagneux z Francie, Viktor Fedorov a Tatyana Chumakova alias Hefesto Girl, oba z Ruska, a chybět nemohl ani Šimon Forrai ze Slovenska a dále Vitaly Pavlenko, mistra Ukrajiny, Sahann z francouzského města Nice a týmu Strength Beyond Limits, Tamás Magda z Maďarska, vicemistr světa z roku 2017, ženskou soutěž obohatila Adrienn Vachter, taktéž z Maďarska. Mezi nejvýraznější české účastníky patřili Patrik Černý, mistr ČR z roku 2018, soutěžící ve váhové kategorii do 75 kg, a Jan Holinec, mistr ČR v kategorii nad 85 kg“

ronnie.cz

„Největší událost svého druhu v České Republice přilákala nejen domácí borce, ale i ze zahraničí. Mezi kapkami deště předváděli své umění vedle českých workouterů také jejich kolegové ze Slovenska a Německa.“

regionální deník

DO BATTLU ZBÝVÁ

Your Content Goes Here
Your Content Goes Here
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

2019

SHW Battle Chomutov 2019 Garden battle Vol. III

Web je ještě ve výstavbě

Pro jakékoliv připomínky, nefungující odkazy nebo chyby v textu prosíme o kontaktování na e-mail nebo skrze Facebook (odkazy najdete na stránce úplně nahoře v rohu)

Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

Kalendář

Červen 2024
PoÚtStČtSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Přejít nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://www.shw...') #3 /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.shw...') #4 /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser in /web/htdocs3/shwbattlecz/home/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373