Street Hard Workout Battle – Czech League Streetworkout.cz

UDÁLOST JIŽ PROBĚHLA!

To nevadí, chystáme další!  Najdeš je nahoře v menu pod rubrikou „Soutěže“

Na fotky, report a další informace z prošlé události se můžeš podívat v odkazech níže

soupis

SOUTĚŽ

Srdečně Vás zveme na Street Hard Workout Battle – Czech League Streetworkout.cz, Událost je veřejná registrace pro účastníky na STREETWORKOUT.CZ

Vstup pro diváky ZDARMA.

KATEGORIE

Muži, Ženy.

DATUM A ČAS

03.06.2017 v sobotu od 12:00 hod.

LOKALITA

Chomutov, v parku před městským divadlem.

Pravidla Street Hard Workout Battle – Czech League Streetworkout.cz

1. Street Hard Workout Battle 2017 podpoří první ročník Czech League Streetworkout.cz a převezme pravidla ligy:

2. Základním principem závodů bude boj až čtyř atletů, atletek v kleci proti sobě, kteří pojedou stejné cviky. Vítěz (případně první dva) postoupí do dalšího kola. Závod proběhne formou pyramidy. Nejlepší postupují dále.

3. Počet postupujících bude vždy záležet na počtu atletů na konkrétní akci.

4. Kdo postoupí do dalšího kola, získá tři body. První (základní se nepočítá). Čím více kol, tím více bodů. Finále na každé akci Streetworkout.cz = čtyři atleti, kteří prošli přes všechna kola, budou ohodnoceni následovně. První místo 10 bodů, druhé místo 8 bodů, třetím místo 6 bodů, čtvrté místo 4 body. Body ze všech Czech League battlů se budou sčítat do tabulky, která bude po každé akci aktualizována. Po posledním Czech Lague battlu bude znám celkový vítěz, vítězka.

5. Pro rok 2017 bude připraveno deset variant cviků. Viz pravidlo 9. Ty budou přesně dané, na jejich provedení budou dohlížet rozhodčí. Půjde o striktní, férové a street workoutové provedení. Rozhodčí hlídá, počítá. Pokud neuzná předepsaný počet, nemůže atlet přejít na další cvik. Všechny cviky budou před závody na videu podrobně vysvětleny. Stejně tak i postup rozhodčích.

6. Před každým kolem daného závodu proběhne losování x cviků z navržené desítky (2-5 cviků), všechny vychází ze základních prvků – sbyby, kliky, dipy, dřepy. Podle losu se dané kolo odcvičí. Ti, kteří postoupí, budou v následujícím kole cvičit jinou sestavu cviků, která se opět vylosuje. Nikdo dopředu nebude vědět, co se bude cvičit, záleží na mixu. Všechna kola budou mít čtyři cviky, finále se pojede na 5 cviků.

7. Příklad závodu. Přijede 64 atletů. Vylosují se cviky a 4 atleti půjdou proti sobě, a to celkem 16x. První dva z každého minisouboje postupují do dalšího kola. Ve hře bude následně 32 atletů, kteří půjdou opět po čtyřech (forma pyramidy, pavouka). Poslední čtyři si to rozdají o vítěze battlu.

8. Pravděpodobně bude méně žen, ty budou závodit na stejném principu, detaily se budou řešit na místě. Pokud budou například jen čtyři ženy, půjdou všechny dvakrát proti sobě (pokaždé před soubojem proběhne los cviků – ženy budou vždy závodit ve třech cvicích, jen finále bude mít čtyři cviky). První místo 10 bodů, druhé místo 8 bodů, třetí místo 6 bodů, čtvrté místo 4 body. Po dvou kolech se sečtou umístění, poté se vyhodnotí celkové umístění. V případě rovnosti bodů jdou atletky se stejným počtem bodů proti sobě samotný battle.

9. Seznam deseti cviků

1 – klasický shyb – 12 opakování

2 – ruské dipy – 8 opakování

3 – dřep na jedné noze – 8 opakování (4+4)

4 – klasický klik – 30 opakování

5 – dřepy – 50 opakování

6 – dipy – 20 opakování

7 – bicepsový shyb – 10 opakování

8 – Dvojitý přítah (klasický shyb a přítah (dlaně se dotýkají) – 12 opakování (6, 6) bez dotknutí země, stále ve visu.

9 – Zdvihy natažených nohou ve visu – 16 opakování

10 – kliky na jedné ruce – 12 opakování (6+6)

(Ženy pojedou polovinu opakování)

10. CZECH LEAGUE STREETWORKOUT.CZ bude mí dvě základní rozdělení – muži a ženy. Žádné váhové a věkové limity. Podle výsledků závodů z jiných akcí v roce 2016, nezáleží na věku, váze, ale komplexní připravenosti atleta, atletky.

11. Nasazení závodníků do čtveřic se bude před závodem losovat z účastněných atletů, atletek.

12. Provozovatel celého seriálu může změnit pravidla před startem akce, ale nesmí měnit pravidla v průběhu soutěže, ta musí být pro všechny stejná.

13. Startovné bude 100 Kč.

Do battlu zbývá
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec